تاسیس کارخانه لبنیات توسط کوکاکولا

تاسیس کارخانه لبنیات توسط کوکاکولا

شرکت کوکاکولا کانادا کارخانه جدید محصولات لبنی را در این کشور تاسیس کرده است که شامل شیر فاقد لاکتوز و ۵۰ درصد شکر کمتر نسبت به شیرهای معمولی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، کوکاکولای کانادا در پیتربورو-آنتاریو (در فاصله ۲۵ کیلومتری شمال شرق تورنتو)، کارخانه ۸۵ میلیون دلاری تولید محصولات لبنی می‌سازد. این کارخانه محصولات جدید از جمله شیر Fairlife ultrafiltered عرضه می‌کندکه نوعی شیر فاقد لاکتوز حاوی ۹ ماده مغذی، ۵۰ درصد پروتئین بیشتر و ۵۰درصد شکر کمتر نسبت به شیرهای معمولی است.

کانادا اولین بازار بین‌المللی محصولات لبنی Fairlife خواهد بود. تیک دالمن از مسئولان ارشد فیر لایف (Fairlife) با اعلام این خبر، استقبال بسیار خوب کانادایی‌ها از محصولات کارخانه را پیش‌بینی کرد و گفت که تصمیم احداث کارخانه Fairlife در کانادا به دلیل وجود استانداردهای بالا برای تولید محصولات لبنی، منطقی و صحیح بود.

دالمن تاکید کرد که تمامی‌محصولات کارخانه با کیفیت بالا و طعم‌هالی عرضه خواهد د.

کارخانه جدید در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۰ به بهره‌برداری خواهد رسید. شیر فیلتر شده فیر لایف (Fairlife) در انواع بدون چربی، شیر سفید با ۲ درصد چربی و شیر شکلاتی با ۲ درصد چربی و شیر با ۳٫۵ درصد چربی در بطری‌ها پت (pet) 1.5لیتری و ۲۴۰ ملی لیتری عرضه خواهد شد.

این کارخانه ۳۵ فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد کرد.

 

کد خبر : 18484 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۸

بیشتر بخوانید

نظر شما