افزایش فروش نوشیدنی‌ گیاهی نسبت به نوشیدنی‌ گرم در روسیه

رشد دو میلیارد پوندی مصرف آبمیوه و نوشیدنی غیر الکلی در انگلستان از ۲۰۰۵ تا۲۰۱۷

هزینه مصرف کنندگان آبمیوه، سبزی و سایر نوشیدنی های غیرالکلی در انگلستان در بازه زمانی ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ بیش از ۲ میلیارد دلار افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر هزینه‎های انجام شده در بخش آبمیوه و سبزی و سایر نوشیدنی‌های غیرالکلی در انگلستان را در بازه زمانی ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ نشان می‌دهد. برپایه این نمودار، مصرف کنندگان در سال ۲۰۱۷ در مجموع ۸ میلیارد و ۵۲۲ میلیون پوند برای آبمیوه و سبزی و نوشیدنی‌های غیرالکلی هزینه کرده‌اند که نسبت به سال ۲۰۱۶ در حدود۴ میلیون پوند در مجموع افزایش داشته است.

 مصرف آبمیوه در انگلیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در بازه زمانی ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ در مجموع هزینه مصرف کنندگان برای آبمیوه و سبزی  بیش از ۲ میلیارد پوند افزایش داشته است.طبق آمار ۵۶٫۵ درصد کل آمار فروش نوشیدنی‌های غیر الکلی در انگلستان را نوشابه‌های گازدار تشکیل می‌دهد. قهوه و آب معدنی نیز با اختلاف حدود یک درصدی بعد از نوشابه‌های گازدار قرار دارد. کمترین آمار فروش هم به کاکائو اختصاص دارد.
جالب است بدانید آب پرتقال در سال ۲۰۱۶ بالاترین سهم بازار آبمیوه در انگلستان را کسب کرد و پایین‌ترین سهم بازار آبمیوه در همان سال را آب گریپ فروت داشت.

منبع نمودار: استتیستا

کد خبر : 17282 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۲۵

بیشتر بخوانید

نظر شما