برگزاری نمایشگاه بین المللی غذا و نوشیدنی باکو

برگزاری نمایشگاه بین المللی غذا و نوشیدنی باکو

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی، محصولات و ماشین آلات کشاورزی روز چهارشنبه با حضور ۳۴ کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران در باکو گشایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، مراسم گشایش این نمایشگاه بین المللی با حضور « محمد مهدی کربلایی» مدیرعامل سازمان اتکا ، وزیر کشاورزی جمهوری آذربایجان ، سفیران و نمایندگان بخش‌های دولتی و خصوصی کشورهای خارجی برگزار شد.

در این نمایشگاه بین المللی که با مساعدت وزارت کشاورزی جمهوری آذربایجان و با حمایت سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد ( فائو) برگزار می‌شود، بیش از ۲۰۰ شرکت از ۳۴ کشور از جمله چند شرکت جمهوری اسلامی‌ایران فعال در تولید محصولات غذایی و نوشیدنی و ماشین آلات کشاورزی حضور دارند.

«جلیل‌هاشمی» رئیس هیات مدیره شرکت صنعتی تولید ماشین آلات کشاورزی منطقه آزاد ارس، اظهارداشت : در این نمایشگاه، ماشین آلات کشاورزی تولیدی شرکت برلیانس مانند انواع تراکتور را به منظور صادرات به کشورهای خارجی به نمایش گذاشتیم .

وی با بیان اینکه این شرکت در حال حاضر ماشین الات کشاورزی را به جمهوری آذربایجان صادر می‌کند، افزود: ماشین آلات کشاورزی تولیدی ما به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، با استقبال خوبی در جمهوری آذربایجان روبرو شده است.

وی افزود: ماشین آلات کشاورزی ایرانی با توجه به نزدیک بودن بازار و اطمینان از خدمات پس از فروش و تامین قطعات در آینده، بیش از گذشته مورد استقبال کشاورزان جمهوری آذربایجان قرار خواهد گرفت .

«حمید مخیر» کارشناس صادرات یک برند شکلات نیز اظهار داشت : شرکت ما تولیدکنندگان انواع شکلات است و به منظور بازاریابی و عرضه محصولات خود در سطح بین‌المللی، در این نمایشگاه بین المللی شرکت کرده ایم .

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و محصولات و ماشین آلات کشاورزی به مدت سه روز در باکو ادامه خواهد داشت.

منبع: ایرنا

کد خبر : 17279 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۴

بیشتر بخوانید

نظر شما