فرماندار املش

انتقاد فرماندار املش از برگزار نشدن جشنوار چای

فرماندار شهرستان املش با اشاره به چشم انداز زیبا و بکر گردشگری و پتانسیل ویژه این شهرستان، تصریح کرد: از سوی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گیلان و اداره میراث املش کم کاری صورت گرفته است و متاسفانه جشنواره چای در این شهرستان برگزار نشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین یونس محمودی، در کار گروه بوم‌گردی شهرستان املش با اشاره به چشم انداز زیبا و بکر گردشگری و پتانسیل ویژه این شهرستان، تصریح کرد: از سوی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گیلان و اداره میراث املش کم کاری صورت گرفته است و متاسفانه جشنواره چای در این شهرستان برگزار نشد.

وی با بیان اینکه از میراث فرهنگی و گردشگری ناراضی هستم، گفت: ۳۳ در صد چای کشور در شهرستان املش تامین می‌شود و بیش از چهار هزار و ۸۵۰ هکتار سطح زیر کشت چای و ۳۳ کارخانه چایسازی در این شهرستان وجود دارد اما این موضوع مورد بی توجهی مسئولین امر قرار گرفته است.

محمودی خواستار تسریع برگزاری هر چه با شکوه تر جشنواره ملی چای در شهرستان املش شد و گفت: ۲۴۵ نقطه شهرستان املش برای بوم‌گردی شناسایی شده است.

فرماندار املش در پایان گفت: بستر سرمایه گذاری در این شهرستان فراهم می‌باشد و سرمایه گذاری می‌توانند با خیال راحت در این شهرستان سرمایه گذاری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین چندی پیش جشنواره چای در شهرستان لاهیجان برگزار شد. لاهیجان و املش دو منطقه چای خیر کشور هستند.

کد خبر : 17132 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۲

بیشتر بخوانید

نظر شما