آغاز پیش‌ثبت نام نمایشگاه نوشیدنی تهران
علی رغم انتشار فرم پیش ثبت نام از سوی مجری برگزاری

مجوز برگزاری نمایشگاه نوشیدنی تهران در سال ۹۷ هنوز صادر نشده است

سازمان توسعه تجارت هنوز مجوز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نوشیدنی‌ها، چای، قهوه و صنایع وابسته را به نام مجموعه خاصی صادر نکرده است.

چند روز پیش  پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین به نقل از ستاد برگزاری نهمین نمایشگاه نوشیدنی تهران از برگزاری این نمایشگاه در شهریور سال ۱۳۹۷ و آغاز پیش ثبت نام آن در اردیبهشت ماه خبر داد. این خبر به مانند سال‌های گذشته بر اساس اعتماد به منبع  خبر و مجری برگزاری این نمایشگاه یعنی کانون انجمن‌های صنایع غذایی کشور و مدیریت محترم آن  منشر شد. چه آنکه بنر برگزاری این نمایشگاه هم در صفحه اول پایگاه خبری کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران منتشر شده و موجود است.

نمایشگاه نوشیدنی

انتشار این خبر، فرم پیش ثبت نام و حتی عنوان«نمایشگاه بین‌المللی نوشیدنی‌ها، چای، قهوه و صنایع وابسته» اما با اعتراض‌های جدی برخی افراد و مجموعه‌ها روبرو شد. آنها مدعی بودند که سازمان توسعه تجارت هنوز  مجوز برگزاری این نمایشگاه  را صادر نکرده است و انتشار این خبر و فرم پیش ثبت نام آن ایراد دارد. همچنین معلوم نیست این نمایشگاه با عنوان فعلی مجوز بگیرد. خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین برای پیگیری صحت و سقم ماجرا و برپایه بی طرفی و مشی اطلاع رسانی مستقل، ابتدا موضوع را از مدیریت امور نمایشگاهی داخلی  شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران پیگیری کرد اما این بخش با اظهار بی اطلاعی از ماجرا، سازمان توسعه تجارت را مسئول پاسخگویی به این امر دانست .

پیگیری خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین از بخش صدور مجوز برگزاری نمایشگاه‌های سازمان توسعه تجارت اما حاکی از آن بود که تا امروز یعنی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ هنوز مجوز برگزاری این نمایشگاه با عنوان«نمایشگاه بین‌المللی نوشیدنی‌ها، چای، قهوه و صنایع وابسته» صادر نشده است و در عین حال افراد و مجموعه‌های دیگری هم درخواست برگزاری این نمایشگاه یا بخش‌هایی از آن را دارند.

 

 

 

کد خبر : 17015 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۶

بیشتر بخوانید

نظر شما