بزرگترین تولیدکننده قهوه طعم‌دار رقیب استارباکس+ تصویر

بزرگترین تولیدکننده قهوه طعم‌دار جهان+ تصویر

دانکین دوناتز قهوه‌هایش را در طعم‌های فندقی و وانیلی به بازار عرضه می‌کند. این نوشیدنی با بیش از ۱۰هزار شعبه در ۳۲ کشور دنیا به‌عنوان رقیب استارباکس شناخته می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، دانکین دوناتز قهوه‌هایش را در طعم‌های فندقی و وانیلی به بازار عرضه می‌کند. قهوه‌های طعم‌دار دانکین دوناتز بسیار ملایم هستند و به‌خوبی مناسب قهوه‌ صبح‌گاهی است. قهوه دانکین دوناتز فندقی‌ را با همین دستگاه‌های قهوه‌ساز فیلتری خانگی که درست می‌کنید، تمام آشپزخانه را بوی قهوه‌ تازه‌دم برمی‌دارد.

بزرگترین تولیدکننده قهوه طعم‌دار رقیب استارباکس+ تصویر

بیش از نیمی‌از درآمد این شرکت آمریکایی دانکین دوناتز از فروش انواع قهوه است. دانکین دوناتز با بیش از ۱۰هزار شعبه در ۳۲ کشور دنیا٬ امروزه به‌عنوان رقیبی برای استارباکس شناخته می‌شود. قهوه کاستا نیز بزرگترین رقیب استارباکس در جهان است که در انگلیس توانسته این غول توزیع قهوه را پشت سر بگذارد. البته این شرکت در مقیاس جهانی فاصله زیادی با استارباکس دارد.

نوشیدنی‌ استارباکس در گوشه و کنار جهان شعبه‌های متعددی دارد. بسیاری از طرفداران این قهوه‌خانه زنجیره‌ای، در فروشگاه‌های اختصاصی این برند حق انتخاب از میان انواع گوناگون قهوه، اسپرسو و فراپاچینوها را دارند.

مک‌دونالدز، تیم هورتونز،دِ کافی بینِری،پیتز برود کافی،دانکین دوناتز،استارباکس و کافی بین اند تی لیف برندهای قهوه بزرگ قهوه در جهان هستند که بر اساس میزان کافئین رتبه بندی شده‌اند.

آمارها نشان می‌دهد درآمد استارباکس در سراسر جهان از ۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۳ به حدود ۲۲٫۳۹ میلیارد دلار آمریکا در سال ۲۰۱۷ رسیده است.

کد خبر : 15486 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۵

بیشتر بخوانید

نظر شما