میران مصرف نوشیدنی غیر الکلی در آمریکا، انگلیس و آلمان

مقایسه مصرف نوشیدنی غیرالکلی میان آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها و آلمانی‌ها

آمریکایی بیش از انگلیسی‌ها و آلمان‌ها به طور مرتب و روزانه نوشیدنی غیرالکلی مصرف می‌کنند و آلمان‌ها بیش از دو ملت دیگر دست رد به سینه این نوشیدنی‌ها می‌زنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر میزان مصرف نوشیدنی غیرالکلی را در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان نشان می‌دهد. برپایه این گزار ۲۸ درصد امریکایی‌ها، ۲۴ درصد انگلیسی‌ها و ۱۴ درصد آلمانی‌ها گفته‌اند هر روز نوشیدنی غیرالکلی می‌نوشند. این نمودار نشان می‌دهد ۱۶ درصد آلمانی‌ها هرگز و ۱۷ درصد آنها بسیار کم نوشیدنی غیرالکلی می‌نوشند. به عبارت دیگر آلمانی‌ها بیش از آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها دست رد به نوشیدنی غیرالکلی می‌زنند.

میران مصرف نوشیدنی غیر الکلی در آمریکا، انگلیس و آلمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار پایین هم نشان می‌دهد که تجمع اصلی پاسخ‌های مصرف کنندگان در دو قطب میان مصرف بالا یا مصرف بسیار پایین و مصرف نکردن است. به عبارت دیگر این نوشیدنی‌ها در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان دارای طرفداران یا مخافلان نسبتا جدی هستند.

 

میران مصرف نوشیدنی غیر الکلی در آمریکا، انگلیس و آلمان

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین آمار دیگر نشان می‌دهد که انگلیسی‌ها در مقایسه با آمریکایی‌ها و آلمانی‌ها مصرف چای بسیار بالاتری به طور روزانه دارند به طوری که ۶۱ دصد آنها هر روز از این نوشیدنی استفاده می‌کنند.

مترجم: مریم رضوانی

کد خبر : 15420 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۰

بیشتر بخوانید

نظر شما