دو کافه روباز تهران با سبک قدیمی

دو کافه روباز تهران به سبک قدیمی+ تصویر

برای خیلی‌ها نوشیدن چای یا قهوه در فضای باز تداعی کننده حس نوستالژی خانه‌های قدیمی، ایوان و میز و صندلی و گرمای دوران کودکی است. در مطلب زیر دو کافه روباز را می‌شناسید.

کد خبر : 15016 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، قطعا نوشیدن چای و قهوه یا صرف صبحانه و عصرانه در یک فضای باز لذت زیادی دارد. برای خیلی‌ها هم تداعی کننده حس نوستالژی خانه‌های قدیمی، ایوان و میز و صندلی و گرمای دوران کودکی است. البته یک عادت دیگر هم که بعضی افراد را به سمت فضای باز در کافه‌ها می‌­کشاند، استعمال سیگار است. مجموعه‌ای از این عوامل دست به دست هم می­‌دهند تا همیشه در کافه‌هایی که فضای باز دارند با شلوغی و ازدحام مواجه شویم. ما در اینجا قصد داریم دو کافه‌­ای را که ایوان یا حیاط دارند به شما معرفی کنیم.

 کافه نزدیک کتاب

کافه‌ نزدیک کتاب، کافه‌ای در قلب تهران، در مجاورت کتاب فروشی‌ها و نزدیک به پارک هنرمندان است. تراس این کافه آنقدر محبوب است که همیشه بعد از ظهر‌ها پر شده و اگر از قبل رزرو نشود نمی­ توانیم در آن میزی داشته باشیم. در منوی این کافه همچنین صفحه‌ای وجود دارد که در زیر آن عنوان شده «قهوه خود را بشناسید» و در آن نوع قهوه و ترکیبات آنها با تصاویر توضیح داده شده است. این توضیحات به مخاطبان کمک می‌کند که قهوه انتخابی خود را بهتر بشناسند و زمانی کمتری برای انتخاب نوشیدنی درخواستی خود صرف کنند اما قیمت‌های نوشیدنی‌های این کافه تفاوتی با کافه‌های دیگر ندارد که حتی کمی هم گرانتر از کافه‌های دیگر است.

 کافه نزدیک کتاب

 کافه نزدیک کتاب

کافه دیاموند

تعداد خانه‌های قدیمی که به کافه تبدیل می­‌شوند روز به روز بیشتر می­‌شود و دیاموند هم یکی از آنهاست. اینجا کافه ای چند طبقه است که یکی از طبقات آن مخصوص سیگاری‌هاست. با صرف قهوه در حیاط دیاموند در زمان سفر می‌­کنید. کافی است فنجانتان را در دست بگیرید. چشم‌ها را ببندید و خود را در هوای این عمارت قدیمی رها کنید. در منوی این کافه نوشیدنی‌های مختلف اعم از قهوه و چای و … به چشم می‌خورد اما بیشتر از اینکه طعم غذا و نوشیدنی دوستداران کافه را به سمت این کافه قدیمی بکشاند بیشتر فضای نوستالژی‌وار کافه دیاموند او را به سمت این کافه جلب می‌کند چون طعم و عطر نوشیدنی‌های این کافه تفاوت چندانی با کافه‌های دیگر در این سبک ندارد.

کافه دیاموند

 

کافه دیاموند

کافه دیاموند

 

کافه دیاموند

 

کافه دیاموند

منبع: فیدیلیو

نظر شما