کمپین بازاریابی یک نوشیدنی رژیمی گرجستانی+ فیلم

کمپین بازاریابی یک نوشیدنی رژیمی‌گرجستانی+ فیلم

شرکت نوشیدنی Natakhtari معروف گرجستانی برای معرفی یک محصول جدید خود که یک نوع نوشیدنی رژیمی و به اصلاح لایت است، اقدام به برگزاری یک کمپین جالب بازاریابی به نام ننو پرنده کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین،کمپین بازاریابی یک شرکت معروف گرجستانی سازنده نوشیدنی با هدف تحت تاثیر گذاشتن مردم گرجستان و ترویج دادن پیام آسوده خاطر بودن و راحت گرفتن مسائل در شرایطی برگزاری شد که کشور گرجستان به دلیل شرایط بد اقتصادی و سیاسی دچار بحران‌های شدید و جوی پر استرس است و معمولا تمامی‌اخبار گرجستان همراه با امواج منفی و ناراحت کننده است.

موضوع این کمپین به این شکل شروع می‌شود که یک پهپاد در حال حمل کردن مردی است که داخل یک ننو (تختخواب معلق) دراز کشیده است و درنهایت آرامش در حال لذت بردن از نوشیدنی‌اش است. مردم گرجستانی با دیدن این صحنه کلی هیجان زده و خوشحال می‌شوند و از این ماجرا فیلم برداری کرده و با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند و این سوال را از هم می‌پرسیدند که آیا مردی که در ننو خوابیده است واقعی است؟

دستاوردهای  کمپین  ننو پرنده شرکت نوشیدنی گرجستانی

این کمپین موفق توانست در نهایت ۴۰ میلیون بار به صورت جهانی و ۲.۵ میلیون بار فقط در کشور گرجستان دیده شود و  همچنین مشارکت میلیون‌ها نفر را کسب نماید. پس از چند روز که همه در خصوص این موضوع صحبت می‌کردند بیلبورد معرفی محصول جدید شرکت سازنده نوشیدنی در سطح شهر دیده شد و همه از اصل ماجرا خبر دار شدند.

در واقع کسی که در ننو خوابینده بود آدمک مصنوعی بود که به صورت کنترل از راه دور توسط متخصین کنترل می‌شد. این آدمک با دست تکان دادن و با لای و پایین بردن بطری نوشیدنی از فاصله دور به نظر واقعی می‌رسید و همه را شگفت زده کرده بود.

این کمپین بازاریابی با استفاده هوشمندانه از کلیه ابزار بازاریابی از قبیل شبکه‌های اجتماعی ٬ رادیو ٬‌تلویزیون و همچنین شرایط خاص اجتماعی مردم گرجستان توانست به موفقیت بی نظیری در این کشور دست یابد. . درباره این کمپین موفق ۱۵۰ سایت معتبر مقالاتی با رویکرد مثبت منتشر کردند.

کمپین مربوطه به سفارش کارخانه نوشیدنی Natakhtari و توسط شرکت تبلیغاتی Leavingstone تولید شده است.

کد خبر : 13919 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۳

بیشتر بخوانید

نظر شما