نوشیدنی آب پرتقال، زنجبیل و هویج

پاکسازی بدن با یک نوشیدنی پرتقالی+ روش تهیه

پاکسازی کبد در اواخر زمستان و اوایل بهار از اهمیت ویژه‌ای برای سلامت بدن برخوردار است. در این مطلب برای پاکسازی کبد یک نوشیدنی ساده معرفی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، کبد بیش از آنچه تصور می‌کنید برای بدنتان کار انجام می‌دهد. بنابراین رفتار شما با کبدتان بسیار مهم و تضمین کننده سلامت شماست. هر چه را وارد بدن تان می‌کنید، در واقع وارد کبد شما می‌شود.

پاکسازی کبد اهمیت بسیار بالایی دارد که از طریق خوردن غذای سالم امکان پذیر است. در این مقاله معجونی ساده و بسیار مغذی را معرفی می‌کنیم که به پاکسازی کبد کمک می‌کند.

مواد لازم برای تهیه نوشیدنی آب پرتقال، زنجبیل و هویج:

  • هویج ۶ عدد
  • پرتقال  ۱ عدد
  • مقداری زنجبیل
  • خیار ۱ عدد
  • سبزیجات مختلف و مورد علاقه تان

می‌توانید از کلم‌های مختلف و یگر سبزیجات مورد علاقه خود برای تهیه این نوشیدنی استفاده کنید.

روش تهیه نوشیدنی آب پرتقال، زنجبیل و هویج:

تمام مواد را در یک مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. وقتی تمام این مواد به خوبی با هم ترکیب شدند، بلافاصله نوشیدنی را مصرف کنید. دو تا سه بار در هفته این نوشیدنی را آماده کرده و میل کنید.

یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید برای سلامت خود انجام دهید استفاده از آب سبزی‌ها و میوه‌هاست. به این وسیله می‌توانید به راحتی آب میوه‌ها و سبزی‌های تازه را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. از این نوشیدنی به ویژه برای کودکان می‌توانید استفاده کنید. کودکان معمولا از خوردن سبزی‌ها امتناع می‌کنند.

کد خبر : 13915 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۰

بیشتر بخوانید

نظر شما