کمپین تبلیغاتی لحظات وضوح آیکون پپسی

کمپین تبلیغاتی لحظات وضوح آیکون پپسی+ تصویر

سه پوستر تبلیغاتی کمپین «لحظات وضوح آیکون پپسی»، مردم شهری جوان را مورد هدف قرار می دهد از جمله: اسکیت سواران، پارکوربازان و رقصنده های آکروباتیک که لباس های آبی و سفید و قرمز پوشیده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، کمپین تبلیغاتی لحظات وضوح آیکون پپسی در مسابقه Clio در بخش پوستر، تکنیک پوستر (مسیر هنری و عکاسی) و بیلبورد برنده جایزه طلا شده است. سه پوستر تبلیغاتی کمپین «لحظات وضوح آیکون پپسی»، مردم شهری جوان را مورد هدف قرار می‌دهد از جمله: اسکیت سواران، پارکوربازان و رقصنده‌های آکروباتیک که لباس‌های آبی و سفید و قرمز پوشیده اند. حالت خیره کننده آن‌ها موجب شکل گیری و آشکار شدن پپسی می‌شود و لوگوی پپسی را می‌توان در آن‌ها مشاهده کرد.

آیکون پپسی در مرکزیت پوستر‌ها به طور اتفاقی با نمایش حرکات پویا و تقریبا بدون وزن شکل گرفته است تا لحظاتی پر از لذت و زندگی در لحظه را تداعی کند. این کمپین همچنین دو جایزه ADC GOLD و ۵ Cubes نقره هم برنده شده است.

کمپین تبلیغاتی لحظات وضوح آیکون پپسی

کمپین تبلیغاتی لحظات وضوح آیکون پپسی

کمپین تبلیغاتی لحظات وضوح آیکون پپسی

کمپین تبلیغاتی لحظات وضوح آیکون پپسی

لوگوی پپسی

پپسی برندی است که در زمینه تولید نوشابه‌های گازدار از سال ۱۸۹۸ شروع به فعالیت کرده است. لوگوی این برند تا سال ۲۰۰۸ یازده بار تغییر کرده است و در آخر شرکت پپسی در سال ۲۰۰۸ یک میلیون دلار بابت طراحی لوگوی جدید پپسی به گروه همکاران Arnell پرداخت کرده است. که تصویر لوگوی قبلی و جدید پپسی در تصاویر این متن قابل مشاهده است. در نتیجه تغییر لوگو، پپسی مجبور به پرداخت میلیون‌ها دلار دیگر بابت برندسازی طبق لوگوی جدید شد.

لوگوی طراحی شده توسط همکاران Arnell طبق قواعد و استراتژی‌های خاصی انجام گرفته است. از جمله انتخاب رنگ‌های آن که آبی بیانگر حس اعتماد به نفس و امنیت است و از فاصله ی دور هم دیده می‌شود. رنگ قرمز نشان دهنده ی هیجان است و شربان قلب مخاطب را بالا می‌برد. شکل هندسی دایره ای و منحنی آن هم حس مثبتی در بیننده ایجاد می‌کند و بیانگر دوستی و اتحاد است. علاوه بر این در طرح لوگو از تناسبات ویژه و فنگشویی هم استفاده شده است.

کد خبر : 13808 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۹:۰۲

بیشتر بخوانید

نظر شما