کمپین تبلیغاتی استند کوکاکولا زیرو

کمپین تبلیغاتی استند کوکاکولا زیرو+ تصویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، کمپین تبلیغاتی استند کوکاکولا زیرو (Coca Cola zero) بسیار خلاقانه و جالب طراحی شده است. این کمپین به بررسی و شناسایی مخاطبان و جامعه هدف پرداخته و برای دریافت بیشترین اثرگذاری و دستیابی به هدف تعیین شده کمپین، در فروشگاه‌ها و‌هایپرمارکت‌ها اجرا شده است. ظاهر طرح اجرا شده، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، کمپین تبلیغاتی استند کوکاکولا زیرو (Coca Cola zero) بسیار خلاقانه و جالب طراحی شده است. این کمپین به بررسی و شناسایی مخاطبان و جامعه هدف پرداخته و برای دریافت بیشترین اثرگذاری و دستیابی به هدف تعیین شده کمپین، در فروشگاه‌ها و‌هایپرمارکت‌ها اجرا شده است.

ظاهر طرح اجرا شده، هر رهگذری را متعجب و حیرت‌زده می‌کند و نظر آنان را جلب می‌نماید. در واقع با یک ایده بسیار ساده و اما کاملا خلاقانه، جامعه هدف را درگیر این کمپین کرده است. همان طور که در تصویر مشاهده می‌نمایید، هیچ گونه ابزار و متریال پر هزینه‌ای در اجرای این استند استفاده نشده است، بلکه فکر و ایده بسیار پر مایه و مبتکری آن را پدید آورده و طراح کمپین موفق شده با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را از این کمپین تبلیغاتی برای شرکت کوکاکولا به ارمغان بیاورد.

کمپین تبلیغاتی استند کوکاکولا زیرو

تحلیل کمپین تبلیغاتی استند Coca Cola zero

Coca Cola zero نوشیدنی ای است با کالری صفر و میزان قند صفر که فرموله شده کوکاکولای معمولی است و طعم آن کاملا مشابه کوکاکولای معمولی است. بسیاری از مردم پس از معرفی این محصول، دست به انتقاد زدند و این امر را غیر ممکن دانستند که طعم و مزه کوکاکولا بدون قند و کالری هم تغییری نکند. این کمپین تبلیغاتی هم با هدف تأکید بر این خصوصیت کوکاکولا زیرو انجام گرفته و استندی برای کمپین «این امکان پذیر است» به نمایش گذاشته است.

در بالای استند پیام تبلیغاتی محصول نوشته شده: «طعم کوکا کولای حقیقی، با قند صفر. این امکان پذیر است.»

برای ساخت استند هم کاری متفاوت و جالب انجام گرفته که در نگاه اول برای عابرین غیر ممکن به نظر می‌رسد و تعجب‌برانگیز است. تمام استند روی یک قوطی کوچک Coca Cola zero بنا شده و کل وزن آن را تحمل می‌کند. برخلاف چیدمان منطقی، بطری‌های سنگین و بزرگ تر بالا تر قرار گرفته اند. با این کار علاوه بر نمایش سایزهای مختلف این نوشیدنی، مردم نیز بیشتر به فکر فرو رفته و از ایستایی و مقاومت سازه حیرت می‌کنند.

این استند به همان اندازه غیر ممکن، اما واقعی است.

کد خبر : 13787 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۰

بیشتر بخوانید

نظر شما