طراحی کارت ویزیت چای+ تصویر

طراحی کارت ویزیت چای+ تصویر

یک شرکت کانادایی کارت ویزیت ویژه چای طراحی کرده است و در آن از زمینه سفید رنگ برای لایه زیر لوگو استفاده شده تا دید بیشتری برای لوگو به وجود آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، طراحی کارت ویزیت چای برای شرکت کانادایی چای Secret Garden انجام شده است که به عنوان کیسه چای واقعی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین علاوه بر استفاده به عنوان کارت ویزیت، کاربرد ویژه‌ای هم دارد. این کارت ویزیت‌های چند منظوره، به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

طراحی کارت ویزیت چای+ تصویر

برای تهیه نمونه اولیه کارت ویزیت چای این پروژه از زمینه سفید رنگ برای لایه زیر لوگو استفاده شده تا دید بیشتری برای لوگو به وجود آورد و سه رنگ مخصوص برای نمایش دادن بهتر کنتراست به کار برده شده است. در پشت کیسه هم اطلاعاتی مهم از جمله آدرس سایت و تلفن و… چاپ شده است تا طرح به عنوان کارت ویزیت هم کاربری خود را حفظ کند. در این پروژه از فرآیندی دست ساز استفاده شده که یک تکنیک ویژه از چاپ سیلک را شامل می‌شود و نتیجه کار، کارت ویزیت چای کیسه‌ای جذاب با ویژگی‌های منحصر به فرد است. با توجه به محدودیت‌ها، ایده خاص و سختی‌های اجرای بی نقص این طرح، این پروژه با موفقیت انجام شده است.

 

 

کد خبر : 13571 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۳

بیشتر بخوانید

نظر شما