دلایل نوشیدن چای در سه کشور
مزه، دلیل اصلی مصرف چای در سه کشور است

مقایسه ۱۳ دلیل نوشیدن چای در آمریکا، انگلیس و آلمان+ نمودار

علاقه‌مندان به چای در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان این نوشیدنی را بیشتر به خاطر مزه آن می‌نوشند. آمار و ارقام می گوید که در هر سه کشور چای طرفداران وفاداری دارد.

به گزارش نوش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر دلایل نوشیدن چای در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان را نشان می‌دهد. این نمودار نشان می‌دهد مردم هر سه کشور  به ویژه انگلیسی‌ها بیشتر به دلیل علاقه به طعم چای آن را می‌نوشند. آرامش بخشی، لذت بردن و  گرم شدن از مهمترین دلایل دیگر مصرف چای در این سه کشور عنوان شده است.آلمانی‌ها به خاطر طبیعت سردسیر کشورشان بیشتر از آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها چای را به خاطر گرم شدن می‌نوشند.

دلایل نوشیدن چای در سه کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین یکی از نکات جالب این نمودار  عبارت است از این که در آمریکا، انگلیس و آلمان به ترتیب ۷، ۶ و ۲ درصد گفته‌اند که چای را به خاطر نبودن نوشیدنی دیگر می‌نوشند. این به آن معناست که در این سه کشور چای جایگاه ویژه و طرفداران وفادار به خودش را دارد. چای در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان بیشتر از همه در خانه نوشیده می‌شود. انگلیسی‌ها بیش از آلمانی‌ها و آمریکایی‌ها چای را در کافه می‌نوشند.
ایران با جمعیتی حدود ۱% از جمعیت کل جهان، حدود ۴ تا ۴.۵ درصد از مصرف کل چای را به خود اختصاص داده است و در گروه مصرف کنندگان عمده چای در جهان قرار دارد.

کد خبر : 13494 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۸

بیشتر بخوانید

نظر شما