احمدرضا بخشی

امید به جهانی شدن نمایشگاه HOBEX

رئیس کمیسیون تخصصی چای گفت: باتوجه به اینکه زمان برگزاری نمایشگاه امسال در زمان بسیار بدی برگزار شد باز ما توانستیم شرکت های خوبی را درنمایشگاه داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین احمد رضا بخشی، رئیس کمیسیون تخصصی چای نخستین نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشیدنی‌های گرم ،صنایع و تجهیزات وابسته به خبرنگار نوآوران گفت:بسیار خرسندم از اینکه در خصوص صنعت چای دمنوش و نوشیدنی‌های گرم به نمایشگاه تخصصی با نام تجاری HOBEX برگزار گردیده است.امیدواریم با همکاری فی‌مابین بتوانیم شاهد برگزاری هرچه باشکوه‌تر نمایشگاه در سال آینده با حضور حداکثری شرکت‌های ایرانی و خارجی در تعامل با کمیسیون چای باشیم.
 وی افزود: نمایشگاه‌های تخصصی همه ساله در حال برگزاری هستند اما این نمایشگاه با یک هدف خیلی جامع تر برگزار می‌شود. یعنی قرار است یک برند تجاری به نام  HOBEXمعرفی شد.همانطوری هم که قبلا woodex در صنعت چوب معرفی شد و شاهد آن بودیم که دوره اول فقط به حالت تریبون خبری بود و در دوره دوم شاهد این بودیم که با چه عظمتی این نمایشگاه برگزار شد. HOBEX باعث می‌شود که تولید کننده و بازدیدکننده از آن حالت سردرگمی‌بیرون بیایند زیرا ما در حال حاضرشاهد برگزاری نمایشگاه‌هایی در هتل‌ها ومراکز مختلف هستیم و تجار نمی‌دانند که در کدام نمایشگاه شرکت کنند و چه بازخوردی برای آنان به همراه خواهد داشت ولی وقتی یک برند تجاری معرفی شود و این نام تجاری در دنیا شناخته شده شود کار را برای تجار راحت‌تر می‌کند.
وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا نام HOBEX به یک نام نمایشگاهی همچون نمایشگاه‌های‌هانوفرآلمان، مالزی، ترکیه و دبی تبدیل شود.

احمدرضا بخشی

رئیس کمیسیون تخصصی چای گفت: باتوجه به اینکه زمان برگزاری نمایشگاه امسال در زمان بسیار بدی برگزار شد باز ما توانستیم شرکت‌های خوبی را درنمایشگاه داشته باشیم.
بخشی افزود: امیدواریم با حمایت‌های که وزارت صنعت و معدن تجارت ، وزارت جهاد کشاورزی و بقیه دست اندرکاران این صنعت انجام می‌دهند و همچنین حمایت‌های صدر درصدی کمیته کمیسیون چای از این موضوع حمایت خواهد کرد ؛ سال آینده یک نمایشگاه خیلی باشکوه در یک زمان مناسب داشته باشیم و ما بتوانیم در این موضوع از اتاق‌های مشترک بازرگانی ایران و هند و اتاق‌های مشترک بازرگانی ایران و سریلانکا دعوت کنیم تا در تجارتشان وارد این مجموعه شوند و حداقل شاهد این باشیم که حدوداً صد غرفه خارجی داشته باشیم. در نظر داریم با رایزنی‌هایی که انجام می‌دهیم به این نظریه واحد و جامع برسیم که برای رشد و تعالی یک صنعت باید به صورت بین‌المللی رفتار کنیم.
کد خبر : 13407 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۱

بیشتر بخوانید

نظر شما