آشنایی با یکی از غول‌های صنعت آبمیوه اروپا

شرکت رفرسکو گربر یک شرکت هلندی است که سهم بازار مناسبی در بازار آبمیوه در اروپا دارد. در آمد اصلی این شرکت از کشورهای بنلوکس شامل بلژیک، هلند و لوکزامبورگ است.

کد خبر : 11513 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شرکت هلندی رفرسکو گربر یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید آبمیوه در اروپاست و در بخش‌های مختلف این قاره سهم درآمد بالایی دارد. رفرسکو تولید کننده تولید کننده نوشابه، آب بسته بندی، آب میوه و نوشیدنی‌های انرژی است و محصولاتش را زیر چتر نام‌های تجاری مختلفی می‌فروشد. گفته می‌شود گردش سالانه این شرکت که دفتر مرکزی آن روتردام است چیزی بیش از ۲ میلیارد یورو برآورد می‎شود.

سهم درآمدشرکت رفرسکوگربر

رفرسکو یک شرکت قدیمی است و در سال ۱۷۹۷  به عنوان یک کارخانه آبمیوه سازی کار خودش را آغاز کرده است.رفرسکو در سال ۲۰۱۳ با شرکت گربر که یکی دیگر از شرکت های قدیمی فعال در صنعت آبمیوه اروپا است، ادغام شد. مدیرعامل فعلی این شرکت هانس روولفس است که از سال ۲۰۱۶ میلادی این سمت را دارد.

رفرسکوگربر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین اتحادیه اروپا به عنوان بزرگترین مصرف کننده آبمیوه و نکتار در جهان با ۲۵ درصد سهم درآمد، بیشترین سهم درآمد از تولید آبمیوه در جهان را دارا است.

آمار مصرف آبمیوه و نکتار در جهان در سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد که اتحادیه اروپا بیشترین میزان مصرف آبمیوه را در جهان دارد و آمریکای شمالی ۲۴ درصد سهم درآمد از تولید آبمیوه در جهان را دارد.

نظر شما