برگزاری اولین نمایشگاه غذا و نوشیدنی در قزوین

برگزاری اولین نمایشگاه غذا و نوشیدنی در قزوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین از برگزاری اولین نمایشگاه شیرینی، شکلات، نوشیدنی،لبنیات و صنایع غذایی در قزوین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، هادی طاهرخانی اظهار کرد: اولین نمایشگاه شیرینی، شکلات، نوشیدنی، لبنیات و صنایع غذایی از تاریخ ۲ تا ۶ بهمن‌ماه در محل دائمی‌نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه به مدت ۵ روز با حضور بیش ۶۰  واحد تولیدکننده و عرضه‌کننده صنایع غذایی و مرتبط با عنوان نمایشگاه در فضایی به مساحت سه هزار و ششصد مترمربع در محل دائمی‌نمایشگاه‌ها برپا خواهد بود.

این مسئول یادآور شد: از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی، می‌توان به ایجاد فضایی به منظور ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، آشنایی مردم با آخرین تولیدات حوزه صنایع غذایی، فراهم کردن فضاهای رقابتی جهت افزایش تنوع انتخاب، دسترسی بهتر به کالاهای موردنیاز و … اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین در پایان افزود : اولین نمایشگاه شیرینی، شکلات، نوشیدنی، لبنیات و صنایع غذایی در مدت برگزاری از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی‌نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

کد خبر : 10772 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۰

بیشتر بخوانید

نظر شما