وزیر صنعت، معدن و تجارت استعفا داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان مطرح کرد

سفر وزیر صنعت به گیلان و حمایت از سرمایه گذاری در بسته بندی صنعت آبمیوه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان بر اتخاذ سیاست‌های حمایتی از سرمایه گذاران با حضور وزیر صنعت در گیلان تاکید کرد.

به گزارش خبرنکار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین فرهاد دلق پوش با اشاره به سفر دو روزه، محمد شریعتمداری با هدف تسهیل در امور اقتصادی و رفع موانع تولید و دیدار با استاندار و نمایندگان گیلان در مجلس و همچنین صاحبان صنایع گفت: سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به گیلان در شرایطی که کشور با مسائل و مشکلات عدیده ای درگیر است بسیار مغتنم و پربرکت بود و دستاوردهایی اثربخشی برای فعالان اقتصادی به همراه داشت .

 افتتاح طرح صنعتی و بازدید از صنایع استان را از مهم ترین برنامه‌های وزیر عنوان کرد و گفت: پس از جلسه مجمع نمایندگان، یک واحد صنعتی به نام روجین پایا، تولیدکننده اوراق فشرده با روکش ملامینه و‌هایگلاس با اشتغالزایی ۱۴۰ نفر افتتاح گردید و در ادامه این سفر فرایند تولید شرکت لاستیک سازی گیلان( قطعات یدکی خودرو) و شرکت تالک ایرانیان (تولید کننده قوطی نوشابه و آبمیوه و درب آسان بازشوی آلومنیومی) و مشکلات این صنایع با حضور وزیر صمت مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: شرکت تالک ایرانیان، تولید کننده قوطیهای آلومینیومی‌با درب آسان باز شو مجهز به تکنولوژی پیشرفته است و با ۱۶۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری به صورت مستقیم برای ۱۶۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

 

 

کد خبر : 24625 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۴

بیشتر بخوانید

نظر شما