وزیر صنعت، معدن و تجارت استعفا داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان مطرح کرد

سفر وزیر صنعت به گیلان و حمایت از سرمایه گذاری در بسته بندی صنعت آبمیوه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان بر اتخاذ سیاست‌های حمایتی از سرمایه گذاران با حضور وزیر صنعت در گیلان تاکید کرد.

کد خبر : 24625 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۴

به گزارش خبرنکار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین فرهاد دلق پوش با اشاره به سفر دو روزه، محمد شریعتمداری با هدف تسهیل در امور اقتصادی و رفع موانع تولید و دیدار با استاندار و نمایندگان گیلان در مجلس و همچنین صاحبان صنایع گفت: سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به گیلان در شرایطی که کشور با مسائل و مشکلات عدیده ای درگیر است بسیار مغتنم و پربرکت بود و دستاوردهایی اثربخشی برای فعالان اقتصادی به همراه داشت .

 افتتاح طرح صنعتی و بازدید از صنایع استان را از مهم ترین برنامه های وزیر عنوان کرد و گفت: پس از جلسه مجمع نمایندگان، یک واحد صنعتی به نام روجین پایا، تولیدکننده اوراق فشرده با روکش ملامینه و هایگلاس با اشتغالزایی ۱۴۰ نفر افتتاح گردید و در ادامه این سفر فرایند تولید شرکت لاستیک سازی گیلان( قطعات یدکی خودرو) و شرکت تالک ایرانیان (تولید کننده قوطی نوشابه و آبمیوه و درب آسان بازشوی آلومنیومی) و مشکلات این صنایع با حضور وزیر صمت مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: شرکت تالک ایرانیان، تولید کننده قوطیهای آلومینیومی با درب آسان باز شو مجهز به تکنولوژی پیشرفته است و با ۱۶۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری به صورت مستقیم برای ۱۶۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

 

 

نظر شما