جریمه 200 میلیون ریالی عامل نوشیدنی‌ قاچاق

کشف مقادیر قابل توجهی نوشیدنی قاچاق در هرمزگان و دهلران

امروز خبر رسید که در فروردین ماه سال جاری در دو نقطه کشور مقادیر قابل توجهی نوشیدنی و چای قاچاق توسط ماموران نیروی انتظامی و دریابانی استان هرمزگان کشف شده است.

کد خبر : 15178 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۲:۴۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین امروز خبر  کشف دو محموله قاچاق نوشیدنی در اقصی نقاط کشور منتشر شد.

 در خبر اول فرمانده انتظامی شهرستان دهلران از کشف ۲ هزار عدد نوشیدنی قاچاق در این شهرستان خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ منوچهر مکی گفت: ماموران کلانتری مرکزی شهرستان دهلران در پی بازرسی به عمل آمده از یک دستگاه خودرو، تعداد تقریبی ۲ هزار عدد نوشیدنی قاچاق و فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.
وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر ۱۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند افزود: ماموران در اجرای این طرح، خودرو مربوطه را به پارکینگ انتقال و متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شد.

از طرف دیگر فرمانده دریابانی استان هرمزگان از کشف بیش از ۲۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در تعطیلات نوروز ۹۷ خبر داده است که در آن نزدیک به ۱۰۷ هزار پاکت آمیوه غیر مجاز و مقادیری چای قاچاق بوده است.سرهنگ علی اصغر خرم روی در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران دریابانی فرماندهی استان هرمزگان، در تعطیلات نوروز ۲۴۲ میلیارد و ۱۹۱میلیون و ۷۲۴ هزار ریال کالای قاچاق را کشف کردند.

وی افزود: طی این مدت ۱۰۴هزار و ۴۰۰ پاکت سیگار،۱۰۶ هزار و ۸ پاکت انواع نوشیدنی، ۲۴هزار و۳۱۳ دستگاه انواع لوازم خانگی، ۲۱ هزار و ۴۷۸ ثوب البسه،۱۲هزار و ۸۷۶ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی،۷۶ هزارکیلوگرم برنج، شکر، چای و صدها قلم کالای قاچاق دیگر توسط دریابانان استان هرمزگان کشف شد.

 

نظر شما