نمایشگاه غذا و نوشیدنی شیراز

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی غذا و نوشیدنی در شیراز

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی، ماشین آلات بسته بندی و صنایع وابسته و هفدهمین نمایشگاه تخصصی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: در این نمایشگاه  ۸۰ شرکت از سراسر کشور با زمینه فعالیت تولید انواع مواد غذایی، کارخانجات تولید کنسرو، ادویه، نوشیدنی، کلوچه، کیک و لبنیات و تولید و واردات انواع ماشین آلات پخت، دیگ بخار، روغن گیری و انواع ماشین آلات بسته بندی در بخش صنایع غذایی جدیدترین محصولات خود را ارائه می‌کنند.
سید محمود موسوی افزود: همچنین ۳۱ شرکت با زمینه فعالیت تولید و واردات انواع دستگاه‌های چاپ، لیزر، صحافی برش و ارائه انواع خدمات مرتبط با تبلیغات، تابلو سازی، هدایای تبلیغاتی، مشاوره برندینگ و سایر صنایع وابسته در این نمایشگاه حضور داند.
موسوی افزود: ۲۱ درصد شرکت‌ها در بخش صنایع غذایی از استان فارس و ۵۰ درصد شرکت‌ها هم در بخش تبلیغات از استان فارس هستند.
وی افزود: شرکت‌های از استان‌های تهران، اصفهان، یزد، همدان، خراسان رضوی و قزوین در بخش چاپ و تبلیغات حضور دارند و به ارائه آخرین دستاورد‌ها وخدمات خود می‌پردازند.
موسوی بیان کرد: مشارکت کنندگان این نمایشگاه‌ها در بخش صنایع غذایی در سه سالن سرو، بهار و نرگس و در بخش تبلیغات در سالن ملاصدرا محصولات خود را عرضه می‌کنند.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس هدف از برگزاری این دو نمایشگاه را ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان و معرفی جدید‌ترین دستاورد‌ها و تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا مربوط به این صنایع و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران داخلی و خارجی اعلام کرد.
موسوی بیان کرد: همچنین در این نمایشگاه سه هیئت تجاری از کشور‌های آذربایجان، عراق و افغانستان روزانه بازدید خواهند داشت.
وی گفت: همایش شناخت ظرفیت‌های صادراتی به کشور‌های آفریقای جنوبی و افغانستان با حضور رایزنان بازرگانی جمهوری اسلامی‌ایران در این دو کشور و کارشناسان سازمان توسعه تجارت و سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در حاشیه برپایی این نمایشگاه برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه‌ها تا روز جمعه ۲۷ بهمن همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی‌نمایشگاه‌های بین المللی فارس میزبان علاقمندان است.
کد خبر : 12159 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۸

بیشتر بخوانید

نظر شما