افزایش درآمد آبمیوه و سبزی در هند

افزایش درآمد آبمیوه و سبزی در هند+ نمودار

درآمد تولید آبمیوه و سبزیجات در هند در سال ۲۰۱۸ ، ۲۸۶ میلیون دلار خواهد شد که در مقایسه با ۱۰ سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است و به طور تقریبی سالانه حدود ۳ تا ۴ میلیون دلار افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، نمودار زیر درآمد تولید آبمیوه و سبزیجات در هند از سال ۲۰۰۸ تا سال ۲۰۱۸ را نشان می‌دهد. در سال ۲۰۱۷، درآمد تولید آبمیوه و سبزی در هند به حدود ۲۷۳ میلیون دلار آمریکا رسید. پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۲۰۱۸ درآمد این نوشیدنی‌ها با افزایش حدود ۱۰ میلیون دلاری به ۲۸۶ دلار برسد. پیش‌بینی شده است درآمد خرده‌فروشی غذا و نوشیدنی در هند در سال ۲۰۱۸ با فروش ۳۵۰ میلیارد دلاری در مقایسه با سال ۲۰۱۷، حدود ۲۷ میلیارد دلار افزایش داشته و در مقایسه با ۱۰ سال گذشته نیز رشد دو برابری را تجربه خواهد کرد.

افزایش درآمد آبمیوه و سبزی در هندح

جم بازار صنعت قهوه و چای درهند نیز در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ حدود ۴۱۸ میلیارد روپیه هندی بود که نسبت به سال ۲۰۱۳ حدود دوبرابری داشته است. شیر طعم‌دار هند در ۲۰۱۷ با حدود ۲۶ میلیون لیتر تولید، افزایش دو برابری را نسبت به دو سال گذشته داشته است و این حجم تولید نشان می‌دهد که هندی‌ها در سال ۲۰۱۷ بالاترین مصرف شیر را نسبت به دو سال گذشته داشته‌اند.

کد خبر : 15377 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۲

بیشتر بخوانید

نظر شما