فراخوان نمایشگاه غذا و نوشیدنی اصفهان برای حضور تولیدکنندگان

فراخوان نمایشگاه غذا و نوشیدنی اصفهان

فراخوان شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذا و نوشیدنی اصفهان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان به پشتوانه برگزاری سیزده دوره نمایشگاه صنعت غذا و نوشیدنی و همچنین سهم ۲۰ درصدی صنایع غذایی، آشامیدنی و کشاورزی از صادرات غیر نفتی کشور، ثبت نام چهاردهمین نمایشگاه صنایع غذایی را آغاز کرد.
 نمایشگاه غذا و نوشیدنی اصفهان که از ۱۱تا۱۴ آبان‌ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌شود، با نگاه ویژه به مراکز علمی‌و تحقیقاتی در حوزه صنایع غذایی، تسهیلات و شرایط خاصی را برای تولیدکنندگان ماشین آلات و شرکت‌های دانش بنیان در نظر گرفته است.
در نمایشگاه غذا و نوشیدنی اصفهان برای دومین سال پیاپی ستاد برگزاری نمایشگاه، اتاق‌های بازرگانی اصفهان، اتاق مشترک ایران و آلمان، انجمن‌های مرتبط و سایر نهادهای اقتصادی حمایت معنوی خود را از این نمایشگاه اعلام کرده‌اند.
سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی اصفهان سال گذشته با حضور ۱۱۲ شرکت داخلی و خارجی از جمله کشورهای کرواسی، ایتالیا و ترکیه برگزار شد.
دبیرخانه ستاد برگزاری نمایشگاه از مشارکت‌کنندگان و علاقه‌مندان دعوت کرده است تا اطلاعات تکمیلی را از طریق وب‌ سایت رسمی‌نمایشگاه به نشانی: www.infexiran.ir پیگیری و از طریق ایمیلinfex2017@gmail.ir  و شماره‌های ۳۱،۳۶۶۵۰۴۳۰-۰۳۱ با ستاد برگزاری در ارتباط باشند.
منبع: عصر نمایشگاه
کد خبر : 4538 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۸

بیشتر بخوانید

نظر شما